תפריט צרו קשר התקשר
צילום הריון - גבית ינאי מעוניינים בצילום הריון? התקשרו
טלפון 0522-320-511

צילומי הריון

צילומי הריון הם סדרת צילומים מרשימים שנשים הריוניות מבצעות בתקופת ההריון. צילומי ההריון מבוצעים בדרך כלל בשבוע ה-30-35 תלוי איך נראית הבטן ואיך תחושת הנוחות של המצולמת. צילומי הריון אפשר לבצע בטבע או בסטודיו ואפשר אפילו בבית, אך הם צריכים להיות מבוצעים על ידי צלמת מקצועית ומנוסה כדי שהם יהיו הכי קרובים למושלמים. צפו בגלרייה לפני שתמשיכו לקרוא.

גלריית צילומי הריון

נשמע דווקא די מצחיק לפנות לצלמת מקצועית דווקא עכשיו, בתקופת ההריון. הבטן העגלגלה בולטת קדימה ואם להגיד את האמת, פעולות פשוטות כמו לשבת על כסא הופכות לפחות נוחות ממה שהן היו לפני כן. אבל עם זאת, יש משהו קסום ומיוחד בתקופת ההריון שנותן את ההרגשה שצריך לתעד ולצלם.

צילום הריון זה לא רק טרנד נישתי. דווקא עכשיו, בתקופה טכנולוגית שבה לכל אחת יש טלפון נייד עם מצלמה משוכללת, נשים רבות נוהרות לצילומי הריון על מנת להצטלם על ידי צלמת מקצועית בתנאי סטודיו ועם מקוריות ויצירתיות יוצאת מן הכלל. אותן נשים, יודעות שתמונות מדהימות נוצרות לא רק על ידי מצלמה טובה ואיכותית אלא על ידי כישרון, יצירתיות, מקוריות וניסיון רב.

בצילומי ההריון את יכולה להתפרע עם הרעיונות וללמוד גם מנסיונה של הצלמת על מנת שתוכלי להתענג בסופו של דבר על מגוון רחב של צילומי הריון מדהימים ויפים שיהיו ראויים לשיתוף עם המשפחה ועם החברים.

צילומי הריון עם המשפחה

כמובן שדברים טובים שווה לחלוק, ולכן זה יותר ממבורך שהבעל או הילדים (אם יש) ואפילו חיות המחמד יוכלו להצטרף ולהשתתף בצילומי ההריון. בבוא היום תוכלו להסתכל ביחד על התמונות ולהיזכר בתקופה נפלאה ובחוויה נהדרת. אולי אפילו תחליטו שתקופת ההריון היא רק תירוץ עבורכם ומרוב שנהניתם מהחוויה תרצו ללכת לצילומי משפחה ביום מן הימים כדי לצלם את המשפחה בשלמותה ולא כשחלק מהקבוצה עדיין בתוך הבטן.

צילומי הריון בטבע או בסטודיו

אם יש משהו שנשים רבות שואלות זה היכן לבצע את צילומי ההריון, בטבע או בסטודיו. ובכן, צילומי הריון שונים יכולים לבוא בסגנונות שונים ואתם מחליטה איך את רוצה את הצילומים שלך. צילומים בטבע מכילים יתרונות ברורים, במיוחד עבור אנשים שמתחברים מאוד לטבע, אך הם מכילים גם חסרונות כדוגמת מזג אוויר ותנאי תאורה. עם זאת, גם לסטודיו יש את היתרונות שלו אך ההחלטה היא שלך ותוכלי לגבש דעה לאחר התייעצות עם צלמת ההריון.

לפני שאת מתקשרת אלי כדי לקבוע פגישה, את מוזמנת להסתכל על גלריית צילומי ההריון שלי. בנוסף, את מוזמנת להסתכל בעמודים אחרים באתר כדי לראות גלריות נוספות או לבקר בדף הפייסבוק שלי.