תפריט צרו קשר התקשר
צילום הריון - גבית ינאי מעוניינים בצילום הריון? התקשרו
טלפון 0522-320-511

צילומי ילדים

ילדים זה שמחה, ילדים זה ברכה וילדים שווה לצלם בכל רגע ורגע כי אפשר לדעת מה ההפתעה שטמונה לנו ברגע הבא. בסשן צילומי ילדים תוכלי לצלם את ילדייך בשלל סגנונות צילום כדי שיהיה להם זיכרונות מיוחדים להתענג עליהם שהם יגדלו או סתם בשביל שיהיה אפשר לתלות על הקיר בבית ולשתף בפייסבוק.

גלריית צילומי ילדים

תחום צילום הילדים הוא תחום מהנה מאוד. ילדים הם דבר כל כך נפלא ויש להם רמת חמידות גבוהה מהממוצע ולכן תמונות שלהם תמיד יהיו נפלאות. אבל הפוטנציאל הנפלא שטמון בצילומים אלו יכול להיות נפלא עוד יותר כשמבצעים צילומי ילדים בצורה מקצועית על ידי צלמת מוכשרת עם ראש יצירתי וגישה חיובית וחיננית בעיני הילדים.

בין אם מדובר בילדים קטנים ובין אם מדובר בילדים גדולים, צילומי ילדים הם דרך טובה לשמור זיכרונות וליצור חוויה לילדים ולהורים. יש לא מעט הורים שעסוקים כל היום בלצלם את הילדים שלהם בכל הזדמנות. הם מצלמים את הילדים בבית, בחוף הים, בפארק ובכל פעם שהם שולפים את הטלפון מהכיס. עם זאת, צילומים מקצועיים משדרים תחושה אחרת. הם מראים את הפוטנציאל האמיתי שאפשר להוציא מכל תמונה ופתאום תמונה פשוטה וחמודה מקבלת משמעות גדולה והופכת להיות יצירת אומנות של ממש.

צילומי ילדים – בסבלנות

ילדים תמיד אוהבים לזוז ולהתעסק בדברים. בנוסף לכך, בגילאים המוקדמים הם לא תמיד מבינים את הסיטואציה של צילום בסטודיו ולכן לצלם אותם בצורה מקצועית זו משימה לא פשוטה, אבל בדיוק בשביל זה יש מקצוענים. צלמת מקצועית תדע לחכות עם האצבע על הכפתור כדי לצלם את התמונה המושלמת בזמן המתאים. הכימיה בין הצלמת לילד ומשפחתו חשובה גם כן לצילום המשותף כדי שנוכל לחשוב ביחד על רעיונות ולהפעיל את הילדים כדי שנגיע לתוצאה הרצויה.

אם להגיד את האמת, צילום ילדים יכול להיות כולו טבעי. לא צריך להגיד לילדים ש'יעשו ככה וככה' כדי לקבל תמונה טובה. עם קצת סבלנות אפשר לקבל תמונה אותנטית שאומרת הרבה על עולמו הפנימי של הילד. שימוש נכון בציוד המקצועי, באביזרים שיש בסטודיו ובחמידותו של הילד יכולים לתת לכם תמונות נהדרות שתוכלו להסתכל עליהם לאורך שנים מבלי שימאס לכם.

אמנם מדובר בצילומי ילדים, אך כמובן שכולם מוזמנים להשתתף. הפוקוס יהיה על הילדים אבל אם האמא או האבא רוצים להשתתף לכמה תמונות זה מבורך מאוד. חשוב להבין שצילום ילדים יכול להיות בכל גיל, החל מהרגעים שהתינוק נולד (נקרא צילומי ניו בורן) ועד השלב בו אנחנו מפסיקים לקרוא להם ילדים ואז זה פשוט נקרא 'צילומים'. בנוסף לצילומי ילדים ומשפחה, אני גם מבצעת צילומי בוק לבת מצווה.