תפריט צרו קשר התקשר
צילום הריון - גבית ינאי מעוניינים בצילום הריון? התקשרו
טלפון 0522-320-511

צילומי משפחה

צילומי משפחה זהו שמם של הצילומים בהם כל המשפחה מתאספת יחדיו בסטודיו מקצועי ומבצעת סדרת צילומים משעשעים, מרגשים, יפים ובעיקר חמים ואוהבים. צילומים יפים ומרשימים בעלי ערך שישארו איתכם לנצח. אז משפחה יקרה, צפו בגלרייה הקצרצרה למטה לפני שאתם ממשיכים לקרוא.

גלריית צילומי משפחה

לפני שנים רבות, משפחות רבות היו מתאספות בסטודיו הצילום כדי לצלם צילומי משפחה יפים שישמרו לעוד שנים רבות. לאחר יום צילומים מהנה, צילומים רבים היו נתלים על קירות הבית ומזכירים לנו בכל פסיעה במסדרון את החוויה הנהדרת שחלקה המשפחה, אך עם השנים צילומי המשפחה המקצועיים התמעטו והיום משתמשים בטלפון הסלולרי כדי לתעד כל דבר. אבל שאלה פשוטה, כמה מהצילומים בסמארטפון אתם באמת מפתחים? כמה מהם תלויים אצלכם על קירות הבית וכמה מהם באמת נבחרו בקפידה וצולמו עם רעיון וחשיבה מקדימים? סביר להניח שלא הרבה.

צילומי משפחה הם הזדמנות נפלאה לקרב את כל המשפחה ביחד. זוג הורים וילדים רבים ואפילו הכלב המשפחתי מתאספים כדי לשמור זיכרונות נעימים לעתיד. מדובר בחוויה נעימה ומקרבת ששווה לעבור לפחות פעם אחת בחיים. לא באמת חייבת סיבה מיוחדת לצילומי משפחה. יכול להיות שמדובר באירוע משפחתי הקרב ובא, אולי בתקופת החגים ואפילו חגיגת יום הולדת של אחד מבני המשפחה.

סגנונות רבים יש בתחום הצילום, וגם בצילומי משפחה אפשר לשלב סגנונות אלו. חשבו על רעיון שעולה לכם בראש ותוכלו ליישם אותו בפועל ביום הצילומים. תוכלו להצטלם בחיק הטבע תחת השמש החמה וגם בתוך הסטודיו הנעים שיש בו בדיוק את התאורה הנכונה והמתאימה לצילום, ואפילו צילומי משפחה בבית שלכם כדי שתקבלו תחושת ביתיות מקסימלית. תוכלו להצטלם בתמונות בעלות רגש ומשמעות עם אפקטים של שחור ולבן לצד תמונות שטותיות ומלאות שמחה והנאה בסגנונות של וינטג' או אפילו בדיחה פרטית של בני המשפחה. כל תמונה יכולה לספר סיפור ואתם בוחרים מה הסיפור שאתם רוצים לספר.

צילומי משפחה מקצועיים

מכירים את האופציה במצלמות שאפשר לחכות כמה שניות ואז לצלם? ובכן, כנראה שאתם מכירים אבל אף אחד לא באמת משתמש באופציה זו ולכן תמיד יהיה את האחד שמצלם את כולם. בין אם זה האבא שמרגיש את המחויבות לעשות זאת ובין אם זו האחות שהחלה להתאהב בתחום הצילום. בצילומי משפחה מקצועיים אף אחד לא נותר בחוץ, כולכם מצטרפים ביחד לצילומים משפחתיים וכולכם נהנים במידה שווה מסשן הצילומים המרתק. צלם או צלמת מקצועית עושים את ההבדל לא רק בתמונות שבסופו של דבר תקבלו, אלא גם בחווית הצילום עצמה.