תפריט צרו קשר התקשר
צילום הריון - גבית ינאי מעוניינים בצילום הריון? התקשרו
טלפון 0522-320-511

צילומי ניו בורן

אז נגמרה תקופת ההריון ואם ביצעת כבר צילומי הריון, את בטח יודעת עד כמה מדובר בחוויה מיוחדת במינה. אך לפני שאתחיל לדבר על צילומי ניו בורן אני רוצה לאחל לך מזל טוב! צפי בגלרייה למטה לפני שתתחילי לקרוא על צילומי ניו בורן.

גלריית צילומי ניו בורן

יש לך תינוק או תינוקת ואת בטח חושבת על לבצע צילומים כדי שינציחו את הזמן בהם הם קטנים וחמודים. תינוקות נוטים להיות ממש קטנים כשהם נולדים וזה תמיד מפתיע מחדש, לכן בצילומים שלאחר הלידה הם נראים כל כך מתוקים בתנוחה עוברית. אלו בדיוק הצילומים עליהם אנחנו מדברים.

צילומי ניו בורן (New Born) נקראים כך כי הם למעשה צילומים ממש טריים של תינוקות שנולדו זה עתה. בדרך כלל הגילאים לצילומים אלו הם עד 15 ימים ואפשר ליישם אותם במגוון רחב של רעיונות יצירתיים ומקוריים וגם כאלו שכבר יש הרבה, אך כשזה התינוק שלכם זה שונה לגמרי. צילומים של התינוק שלכם שוכב על שמיכה רכה כשהוא ישן שנת ישרים הם כאלו מתוקים, ותמונות שלכם יחד עם התינוק משקפות את הקשר הנהדר שהולך להיבנות לכם ביחד ונרקם כבר מהבטן.

צילומי ניו בורן ממצולמים בצורה עדינה וסבלנית בדרך כלל כשהתינוק ישן. למרות זאת, התינוק שזה עתה נולד מאוד גמיש ולכן ניתן 'לשחק' הרבה עם התמונות. מרבית התמונות מבוצעות כשהתינוק עירום כביום היוולדו, אך אל דאגה, אני אדאג למיזוג בסטודיו כדי שיהיה לו חמים ונוח.

סגנונות צילומי ניו בורן

סגנונות הצילום לצילומי ניו בורן מאוד מגוונים. בדרך כלל נתקלים הרבה בתמונה של תינוק שוכב על יד אחת של האם או האב, לעתים התמונה אף בצבעי שחור לבן כדי לתת לה עומק, אך יש עוד סגנונות רבים. אפשר להציע רעיונות ולנסות לחשוב ביחד. אפשר להצטלם עם אביזרים שונים או תלבושות מתוקות ואפשר כמובן להוסיף דברים באמצעות גרפיקה ממוחשבת כדי להפוך תמונה פשוטה לתמונה מדהימה ומקורית עוד יותר.

בגלל שמדובר בתחום רגיש וחשוב להקפיד על קלה כבחמורה, מומלץ להתקשר ולברר פרטים נוספים. אני אענה על כל השאלות שלך, אך מומלץ להתקשר מוקדם כדי לברר את כל הפרטים מבעוד מועד כבר לפני הלידה.